zobacz inne moje samochody!

FSO Polonez 1500 popularny Borewicz

Polonez z 1980 roku, z detalami charakterystycznymi dla aut z pierwszej serii. Piękny zielony kolor nadwozia w połaczeniu z brązowym wnetrzem pozwala poczuć dyrektorski prestiż lat 80tych.

Polonez do wynajecia na plan filmowy, plan teledysku lub sesji zdjeciowej. Wynajem Borewicza jest możliwy także do reklamy. Wynajmujemy pojazdy zabytkowe na plan filmowy na terenie Warszawy jak i na terenie całej polski.

polonez
borewiczwynajem
polonezborewiczwynajem
Zapraszamy do wynajmu naszych pojazdów zabytkowych. Wszystkie nasze samochody są zabytkami techniki i spełniają wymogi ustawy prawa o ruchy drogowym. Kolekcja samochodygraczyka.pl zaprasza do współpracy filmowców, fotografów, producentów, scenografów itp. Naszym atutem jest bogate doświadczenie w pracy przy produkcjach filmowych, sesjach fotograficznych, teledyskach itp.
Nasze auta idealnie odtwarzają realia epoki. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pojazdów polskiej Milicji i Policji. W ramach wynajmu oferujemy transport, opiekę techniczną i asystę na planie. Na życzenie montujemy tablice rejestracyjne z epoki.

Zapraszamy do osobistego kontaktu w celu uzgodnienia warunków.