zobacz inne moje samochody!

Wartburg 353 1993r.

samochód średniej klasy, wyposażony w silnik dwusuwowy, produkowany w Niemieckiej Republice Demokratycznej w latach 1966-89r. Wartburg doskonale sprawdza śie na planie fimowym jako auto tłowe, samochód w ruchu. Wartburg na planie filmowym może także być taksówka lub samochodem głownego bohatera. Wschodnio niemiecka limuzyna była popularnym i cenionym pojazdem na ulicach PRL i krajów bloku wschodniego.

Wartburg 353 do wynajecia na plan filmowy, plan teledysku lub sesji zdjeciowej. Wynajem Milletrecento jest możliwy także do reklamy. Wynajmujemy pojazdy zabytkowe na plan filmowy na terenie Warszawy jak i na terenie całej polski.

wartburg1
wartburg353
wartburgplanfilmowy
wartburgdofilmu
wartburgwynajem
Zapraszamy do wynajmu naszych pojazdów zabytkowych. Wszystkie nasze samochody są zabytkami techniki i spełniają wymogi ustawy prawa o ruchy drogowym. Kolekcja samochodygraczyka.pl zaprasza do współpracy filmowców, fotografów, producentów, scenografów itp. Naszym atutem jest bogate doświadczenie w pracy przy produkcjach filmowych, sesjach fotograficznych, teledyskach itp.
Nasze auta idealnie odtwarzają realia epoki. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pojazdów polskiej Milicji i Policji. W ramach wynajmu oferujemy transport, opiekę techniczną i asystę na planie. Na życzenie montujemy tablice rejestracyjne z epoki.

Zapraszamy do osobistego kontaktu w celu uzgodnienia warunków.